BLOG
blog

Endodontik Tedavi Süreci Nasıl İşler?

Endodontik tedavi, çürümüş bir dişi onararak kurtarmak için yapılan bir dental işlemdir. Endodonti “dişin içi” anlamına gelmektedir. Kanal tedavisi de denilen endodontik tedavide dişin enfekte olan yumuşak kısmı çıkarılıp temizlenerek kurtarılmaktadır.

Devamını Oku
blog

Diş Teli Kullanmak Eskisi Kadar Zor Değil!

Ortodontik tedavide kullanılan dental aletlerden biri olan diş telleri; yanlış hizalanmış, üst üste binmiş, eğri ve çarpık dişleri veya çeneleri düzeltmek amacıyla kullanılan çoğunlukla metalden imal edilmiş araçlardır.

Devamını Oku
blog

Doğru Diş Fırçalama Teknikleri ve Ağız Bakım Ürünlerinin Kullanımı

Doğru ve iyi yapılmış diş hijyeni ile diş plağı ve diş taşı birikimini azaltarak diş çürümesini önleyebilir ve dişeti rahatsızlıklarının önüne geçebiliriz.

Devamını Oku
blog

İmplant Yaptırmanın Avantajları Nelerdir?

Kaybedilen dişleriniz için uygulanabilecek protez, köprü gibi birkaç yöntemden biri olan diş implantı, pek çok faydası nedeniyle diş hekimleri tarafından sıklıkla önerilmektedir

Devamını Oku
blog

Protez Dişler Kimlere Yapılmalıdır Ve Bakımı Nasıl Olmalıdır?

Diş eti hastalığı, diş çürümesi veya yüze alınan herhangi bir darbe nedeniyle doğal dişlerinizi kaybettiyseniz, eksik dişlerinizin yerine takılacak protez dişler görünümünüze ve sağlığınıza fayda sağlayacaktır.

Devamını Oku
blog

Gülüş Estetiğini Bozan Faktörler ve Tedavileri Nelerdir?

Başarılı bir gülüş estetiği için diş ve ağıza uyumlu gülüş tasarımı ile başlayan süreçte, estetik diş tedavileri ve gerekli müdahaleler yapılarak istenen sonuç elde edilir. Bazen küçük dokunuşlar gülümsemenizi mükemmelleştirmeye yetecektir.

Devamını Oku
blog

(GUMMY SMILE) Diş Etinin Fazla Görünmesinin Kişide Yarattığı Kaygılar Nelerdir?

Gummy smile, gülümsediğinizde üst dişlerin bağlı olduğu dişetinin fazla görünmesi nedeniyle oluşan estetik bozukluktur ve gülüş estetiği üzerinde de olumsuz bir etki yaratmaktadır.

Devamını Oku
blog

Çocuklarda Ağız ve Diş Sağlığının Önemi

Çocukların diş ve ağız sağlığı için uygun alışkanlıklar edinmesi, genel sağlığın temel bileşenleridir. Ağız bakteriler için bir üreme alanıdır. Vücudun sindirim ve solunum yollarına giriş noktasıdır.

Devamını Oku
blog

All On Four Hakkında Merak Ettikleriniz...

All On Four dental implantlar, diş hekimliği alanında bir dönüm noktasıdır. Uygulama hastaların sabit, çıkarılamaz, fonksiyonel ve doğal görünümlü yepyeni bir diş implantı elde etmesini mümkün kılar.

Devamını Oku
blog

Ağız ve Diş Sağlığı İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ağız ve diş sağlığı dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan biridir. Ülkemizde diş sağlığına gereken önem verilmese de gün geçtikçe diş ve ağız sağlığını önemseyen kişi sayısı artmaktadır.

Devamını Oku
blog

Gülüşünüze Zarar Veren Gündelik Alışkanlıklar

Dişlerin ömür boyu sağlıklı bir biçimde kalması gerekiyor. Fakat bazı alışkanlıklar dişlerinizin dayanıklılığını fark etmeden azaltabilir. Gülüşünüzün yapısını ve sağlığını tehlikeye atabilecek alışkanlıkları tanıyarak dişlerinizi korumak için önlemler alabilirsiniz.

Devamını Oku
blog

Çocuğunuzun Dişlerini Fırçalamasına Yardım Edin

Diş çürüğü, beş yaşın altındaki çocukları etkileyen en yaygın hastalıktır, ancak neredeyse tamamen önlenebilir durumdadır. Günde iki kez dişlerin fırçalanması, çocuklarda çürük görülme olasılığını azaltmaktadır.

Devamını Oku

İLETİŞİME GEÇ

Randevu & İletişim

Randevu almak için aşağıdaki iletişim formu ve telefon numaraları üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi - Cuma 09:00 - 19:00
  • Cumartesi 09:00 - 14:00
Whatsapp üzerinden ulaşın
+90 533 048 22 15

Formu Doldur

İsteklerinizi ve sorularınızı biledirmek için formu doldurabilrisiniz.