Garantilere İlişkin Açıklayıcı Bilgiler

Aşağıda, garanti kapsamındaki tedavilerin bir listesi ve bunların neleri kapsadığı yer almaktadır:

Dental İmplantlar

Kliniğimizde, dünyanın en iyi implant markaları olan Straumann ve Nobel Group İmplantlarını kullanılmaktadır. İmplant vidasının kendisi bir ÖMÜR BOYU kırılmaya ve çatlamaya karşı garantilidir. İmplant başarısız olursa (Tüm dünyada başarısızlık oranı % 5'in altında) bir kez ücretsiz olarak değiştirmekteyiz.

Dental Tam Kaplamalar

Diş kaplamalarında Almanya'da üretilen Vita marka kaplamaları kullanıyoruz. Bunlar 5 yıl süreyle kırılmaya, ufalanmaya veya yapıştırıcı bozulmasına karşı garantilidir. Kaplamalarınızın yeniden yapıştırılması gibi küçük bir onarım gerekliyse, ücretsiz olarak yapıyoruz.

Dental Köprüler

Diş köprülerinde Almanya'da üretilen Vita marka köprüleri kullanıyoruz. Bunlar 5 yıl süreyle kırılmaya, ufalanmaya veya yapıştırıcı bozulmasına karşı garantilidir. Köprülerinizin yeniden yapıştırılması gibi küçük bir onarım gerekliyse, ücretsiz olarak yapıyoruz.

Lamine Kaplamalar

Lamine Kaplamalar için Avrupa'da üretilen İvoclar Vivadent marka kaplama kullanıyoruz. Lamine kaplamalar kırılmaya ve çatlamaya karşı 5 yıl süreyle garantilidir. Lamine kaplamalarınızın yeniden yapıştırılması gibi küçük bir onarım gerekliyse, ücretsiz olarak yapıyoruz.