KEŞFET.

Kliniğimizin bulunduğu İstanbul şehri, sağlık turizminde dünyanın en çok tercih edilen şehirlerinden biridir. Tarih boyunca medeniyet merkezi olan İstanbul, Bizans ve Osmanlı imparatorluklarına başkentlik yapmıştır.

Tarihi mekanları, doğal güzellikleri, sanat merkezleri ve müzeleriyle her yıl milyonlarca turistin tercih ettiği bir şehirdir. Sağlık turizmi alanında 15 yılı aşkın tecrübemiz ile tedaviniz süresince size unutulmaz bir deneyim sunmayı garanti ediyoruz.

EĞLEN.

İstanbul'u sağlık turizminde öne çıkaran en büyük özelliklerinden biri Avrupa ve Asya'nın büyük şehirlerine 2-3 saatlik uçuş mesafesinde olmasıdır.

İstanbul, tarihi mekanları, doğal güzellikleri ve Türk mutfağının en lezzetli yemeklerinin sunulduğu restoranları ile sizleri ağırlamayı bekliyor.

GÜLÜMSE.

42 yılı aşkın süredir hizmet veren diş kliniğimizde müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır. Tecrübeli diş hekimlerimiz ve personelimiz sizlere her zaman en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır.

Türkiye, ileri teknoloji ve kalifiye personeli ile en ekonomik diş hekimliği hizmeti veren ülkeler arasında ilk sırada yer almaktadır. Türkiye'de XGuide Navigasyonlu Cerrahi teknolojisini kullanan birkaç klinikten biri olmaktan gurur duyuyoruz.

DENTAVİTA DİŞ KLİNİĞİ

TEDAVİLER