DentaVita Dental Klinik İstanbul

Dentavita Diş Kliniği 1979 yılında Doktor Mustafa Kemal Göl ve oğlu Doktor Berk Göl tarafından kurulmuştur. Cad-cam Diş Hekimliği, Estetik Diş Hekimliği, İmplantoloji, Diş Beyazlatma, Çene Cerrahisi, Pedodonti, Diş Eti Hastalıkları, Kanal Tedavisi ve Ortodonti olmak üzere diş hekimliğinin farklı alt dallarından oluşmaktadır. Tüm tedaviler son derece deneyimli ve uzman doktorlar tarafından gerçekleştirilir.

Türkiye'de XGuide Navigasyonlu Cerrahi teknolojisini kullanan birkaç klinikten biri olmaktan gurur duyuyoruz.

Bu son teknoloji, bilgisayardaki 3D CT taramalarında planlanan dijital tedaviyi gerçek zamanlı olarak doğrudan hastanın ağzına büyük bir hassasiyetle çevirmemize olanak tanır. Derin doğruluk, bu yeni teknolojinin birincil faydasıdır. Sinir, maksiller sinüs, komşu dişler ve diğer anatomik yapıların olası yaralanmasını daha iyi önleyebildiğimiz için implant cerrahisini daha güvenli hale getirmeye yardımcı olur. Hastalarımız için bir diğer faydası ise minimal invaziv bir cerrahi işlem olduğu için ameliyatın daha hızlı ve konforlu olmasıdır. X-Guide teknolojisi ile implant ameliyatı herhangi bir dikiş gerektirmez.

Dentavita Diş Kliniği her zaman hasta deneyimini iyileştirmenin yollarını arar. Bu nedenle tesisimizden taburcu olan her hastamızın aldıkları tedavi hakkında geri bildirimde bulunmalarını rica ediyoruz. Hasta memnuniyeti puanlarımıza ve incelemelerimize yansıyan tüm hastalarımıza ilgili ve istisnai tedavi sunmaktan büyük gurur duyuyoruz.

Berk gol dentavita
DENTAVITA DENTAL CLINIC

TEDAVİLER